ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14023599
nr 1402 3599
Nyrokoko, 73x64 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:45:28
6/6 07:59:03
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.